Universalus baltas medvilninis audinys, kvadratinis ginklo valymo pleistras, lizdinė plokštelė

Universalus baltas medvilninis audinys, kvadratinis ginklo valymo pleistras, lizdinė plokštelė

Universalūs baltos spalvos medvilninio audinio kvadratiniai ginklų valymo pleistrai Blister Box – 〠All in One Combo Pack】8 dydžių valymo pleistrai tinka visiems kalibro šaunamiesiems ginklams nuo 0,177 kalorijų. į Shotgun 12G; Sutaupykite pinigų ir laiko įsigydami skirtingų dydžių skirtingo kalibro šaunamuosius ginklus; – didelio sugeriamumo medvilninė medžiaga – 100 % medvilnė, gerai sugerianti medžiaga. Greitai sugeria likusius skysčius, pašalina likučius ir rūdis nuo skylės paviršiaus.◠〠Flanelinis audinys】Flanelinio audinio paviršius labai sustiprina švaros veikimą.◠〠Kiekvienas dydis dėkle. Pakuojame 8 dydžiai po 8 padėklus. Ir kiekvienas dėklas, kurio dydis atspausdintas šalia dėklo. Lengva rasti ir paimti tinkamo dydžio iš pakuotės. Priimtinas OEMã“ Kliento logotipas.

Informacija apie produktą

Universalus baltas medvilninis audinys, kvadratinis ginklo valymo pleistras, lizdinė plokštelė


1. Produkto pristatymas

Ginklų valymo pleistrų rinkinys Medvilninis flanelinis kvadratas/apvalus 8 dydžiai visiems kalibrams 1 universalioje pakuotėje šautuvams pistoletams rankiniams šautuvams šautuvams pneumatiniams ginklams


2. Gaminio parametras (specifikacija)

Art Nr.

funkcijos

Figūra

Mateial

Turinys

Tinka

kalibrai

Pakuotė

PCS / dėžutė

6410C-8

1600 vnt

Kvadratas

100% medvilnė flanelė

3/4†300vnt

1–300 vnt

1 1/8†300vnt

1 1/2–200 vnt

1 3/4†200vnt

2–100 vnt

2 1/2†100vnt

3–100 vnt

Tinka visiems ginklams nuo .177-12G

Korpusas ir dėžutė

10 vnt

6411C-8

1600 vnt

Apvalus

10 vnt

 

3. Produkto funkcija ir taikymas

-〠All in One Combo Pack】8 dydžių valymo pleistrai tinka visų kalibrų šaunamiesiems ginklams nuo 0,177 kalorijų. į Shotgun 12G; Sutaupykite pinigų ir laiko įsigydami skirtingų dydžių skirtingo kalibro šaunamiesiems ginklams;

-ã € Didelio sugeriamumo medvilninė medžiagaã 100 % medvilnės medžiaga, gerai sugerianti. Greitai sugeria likusius skysčius, pašalina likučius ir rūdis nuo skylės paviršiaus.

-〠Flanelinis audinysã Flanelinio audinio paviršius labai sustiprina švarą.

-〠Kiekvienas dydis dėkle】Supakuojame 8 dydžius po 8 dėkle. Ir kiekvienas dėklas, kurio dydis atspausdintas šalia dėklo. Lengva rasti ir paimti tinkamo dydžio iš pakuotės.

-〠OEMã Kliento logotipas yra priimtinas.


4. Gaminio kvalifikacija

Kompaktiški ginklų valymo rinkiniai yra griežtai tikrinami prieš kiekvieną siuntą.


5. Pavyzdys, pristatymas, pristatymas ir patiekimas

-Pavyzdžiai: Galima įsigyti visų rūšių ginklų valymo rinkiniams

-Pristatymo laikas:Standartinis pristatymo laikas: 30-45 dienos;OĮG arba užsakymas su specialiu užsakymu priklauso nuo pavyzdžio patvirtinimo laiko.

-Užsakymo sąlygos: gamyklos standartas, OEM, ODM yra priimtini.

-Mokėjimo sąlygos: 30% TT prieš gamybą, likusieji nuo išsiuntimo datos.TT, LC, paypal, alipay, wechat yra priimtini

-Pristatymo tipai: Priimame FOB, CNF, CIF, DDP…. jūra, oru, greituoju transportu.Mūsų laivybos uostas yra Ningbo uostas, Kinija.

-Gaminio garantija: 1 metai

 

6.DUK

Q1.Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė? Ar sutinkate su OEM?

Rotchi yra gamintojas, užsiimantis ginklų valymo rinkiniais ir ginklų priežiūra nuo 2013 m. Teikiame OEM ir ODM paslaugas.


Q2. Kokia jūsų pagrindinė rinka?

Šiaurės Amerika, Europa, Rusija, Viduriniai Rytai, Australiaâ € | Ir mūsų produktai turi gerą reputaciją tarp jų.


Q3. Kokia yra pavyzdžio pristatymo data? Ir kaip aš galiu gauti pavyzdį?

1-7 dienos neutraliems poreikiams. Mėginių kaina ir greitasis mokestis gali būti sumokėtas mums PayPal, tt arba kitu patogiu būdu


4 klausimas. Ar jūsų produktas atitinka mūsų standartus? Ar galiu pradžioje atlikti nedidelį bandomąjį užsakymą, kad išbandyčiau rinką?

Taip, mūsų produktai gali išlaikyti testą pagal jūsų reikalavimus. Mes palaikome pirkėjus, kad jie iš pradžių užsisakytų nedidelį kiekį.


Q5.Kaip jūs kontroliuojate kokybę?
Mes turime IQC prieš gamybą ir 100% testavimą prieš pakavimą.


6 klausimas. Kas yra MOQ?

Minimalus užsakymo kiekis yra 100-500 vnt, priklausomai nuo vertės ir dydžio.Žinoma, mes galime priimti bandomuosius užsakymus nedideliam užsakymo kiekiui.


7 klausimas. Kur yra jūsų gamyklos vieta ir pristatymo uostas?

Mūsų gamykla įsikūrusi Ningbo China.180 km toli nuo Šanchajaus. Artimiausias uostas yra Ningbo, bet galime padaryti ir bet kurį kitąKinijos uostas, pavyzdžiui, Šanchajus, Fudžou, Tiankinas, Šendženas, Guangdžou„Hot Tags“: Universalūs balti medvilniniai audiniai, kvadratiniai ginklų valymo pleistrai, lizdinė plokštelė, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pritaikyti, yra sandėlyje, nemokamas pavyzdys, Kinija, kainoraštis

Siųsti užklausą

Susiję produktai