Mūsų istorija

Įmonė, įkurta 2013 m., įsikūrusi Ningbo mieste, Kinijoje, 160 km atstumu nuo Šanchajaus. Mes, kaip gamintojai, daugiausia siekiame kurti produktus pagal valymo rinkinius ir ginklų priežiūros įrankius, kad jie būtų naudingi mūsų klientams. Po 8 metų pastangų dabar turime daug proveržių gaminių projektavimo, intelektinių savybių, kokybės kontrolės srityse, taip pat turime profesionalią techninę komandą, kuri padės klientams atlikti OEM/ODM užsakymus dėl ginklų valymo rinkinių, buitinių valymo šepečių, ginklų priežiūros įrankių, medžioklės ir šaudymo pagalbiniai produktai ir kt.


Mūsų gamykla

Gamykla užima apie 3000 kvadratinių metrų plotą, joje dirba apie 40 darbuotojų. Mes turime šepečių gamybos mašinas, vielos pjaustymo mašinas, perforavimo mašinas, vakuumines pūslelines mašinas, konservavimo mašinas, pakavimo surinkimo linijas ir kt. Visų rūšių šepečių ir įrankių metinė produkcija (2020 m.) yra apie 2650000 vnt. Gamykla turi galimybę atlikti ir pristatyti įvairius užsakymus su kokybės ir kiekio garantija. Tuo pačiu metu ji taip pat turi galimybę atlikti įvairių šepečių, valymo įrankių, metalinių priedų, plastikinių komponentų ir kitų įrankių MTTP, brėžinių dizainą, grafinį dizainą ir pavyzdžius. Jis turi ne tik partijos produktų gamybos pajėgumus, bet ir asmeninio dizaino produktų poreikį bei OEM ODM pajėgumus.


Produkto taikymas

Ginklų valymo rinkiniai, ginklų priežiūros įrankiai, medžioklės ir šaudymo AIDS. Kiti valymo įrankiai, tokie kaip vamzdžiai, buteliai, kaminai ir panašiai.


Mūsų sertifikatas


Gamybos įranga


Paroda


Gamybos rinka

Mūsų produktai daugiausia parduodami Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Australijoje, Rytų Europoje ir Šiaurės Europoje. Tuo pačiu metu yra geros rinkos NVS šalyse, Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Pietryčių Azijoje, Pietų Azijoje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Pietų Afrikoje ir kituose regionuose. 2018 m. parduota 1,9 mln. USD, 2019 m. – 2,7 mln. USD, o 2020 m. – 2,6 mln. USD.


Mūsų paslauga

Kiekvieno kliento užklausa yra tai, ko klientai tikisi iš mūsų. Klientus supažindinsime su savo paslaugomis su nuoširdžiomis kainomis, pavyzdžiais ir sąlygomis. Svečio labui visada stengiamės padėti svečiui sutaupyti pinigų, kad galėtų atlikti daugiau dalykų, o profesionaliai padėti svečiui išvengti užsakymo klaidų ir rizikos.


Nuo gamybos iki užbaigimo turėsime paskirtą asmenį, kuris stebės ir bendraus su klientais apie užsakymų įvykdymą ir galimas problemas per laikotarpį. Iš anksto prieš pristatymą informuoti svečią apie pristatymo reikalus ir atitinkamus dokumentų duomenis, kad būtų galima susitarti dėl pristatymo, o pristatymo duomenis ir dokumentų perdavimą informuoti svečią po pristatymo.

 

Įmonė ilgą laiką užsiima šios prekės gamyba ir pardavimu. Taigi didžiausią dėmesį skiriame savo reputacijai. Bet kokius klientų atsiliepimus laiku išnagrinės mūsų suinteresuotas asmuo. Mes dirbsime su klientais pagal atsiliepimus pagal faktinę situaciją. Padėsime svečiams išspręsti iškilusias problemas ir prisiimti įsipareigojimus, kuriuos turėtume prisiimti.