Šaudantis žalvario gaudyklė kasetės korpusams gaudyti

Šaudantis žalvario gaudyklė kasetės korpusams gaudyti

Šaudymas iš žalvario gaudyklės, kad gaudytumėte kasetės apvalkalus – surinkite šovinio apvalkalą, žalvarinį gaudyklį, šaudydami, venkite visur išsibarsčiusių sviedinių. Be to, surinktus korpusus galite panaudoti naujoms kasetėms atstatyti. – Tvirtas plieninis rėmas pakankamai tvirtai palaiko žalvarinį gaudyklį. – Nešildomas medžiaginis maišelis ir implantuotas plieninio tinklelio sluoksnis užtikrina, kad jis gali atlaikyti aukštoje temperatūroje krintančius korpusus. šaunamieji ginklai – slankiojančiais bėgeliais galite reguliuoti žalvarinį gaudyklį priekyje/galinėje, kairėje/dešinėje, kad jis tilptų jūsų šaunamiesiems ginklams. – Dugne esanti užtrauktuko anga gali greitai išpilti surinktus sviedinius nenuimant gaudyklės. .

Informacija apie produktą

Šaudantis žalvario gaudyklė kasetės korpusams gaudyti


1. Produkto pristatymas

Žalvarinis gaudyklė, skirta sugauti kasetės korpusus šaudymo metu, yra pagaminta iš kieto plieno rėmo ir karščiui atsparios medžiagos su implantuotu plieniniu tinkleliu. Tinka šautuvams, montuojami pistoletai. 2 svarų kriauklių talpa užtikrins laimingą fotografavimo patirtį.


2. Gaminio parametras (specifikacija)

Art Nr.

Vartų dydis

funkcijos

Talpa

Spalva

Pakavimas

Vnt/ctn

6003

 

Anti-šiluma

2 svarų kriauklės

Juoda

Masinis

50 vnt

 

3. Produkto funkcija ir taikymas

-Surinkite šovinio apvalkalą, žalvarinį gaudyklę, šaudydami venkite visur išsibarsčiusių sviedinių. Taip pat surinktus korpusus galite panaudoti naujoms kasetėms atstatyti.

-Tvirtas plieninis rėmas pakankamai stipriai palaiko žalvarinį gaudytuvą.

-Nešildomas medžiaginis maišelis ir implantuotas plieninio tinklelio sluoksnis užtikrina, kad jis gali atlaikyti aukštos temperatūros sviedinius, krintančius iš šaunamųjų ginklų

-Stumdomų bėgelių klavišais galite reguliuoti žalvarinį gaudyklį priekyje / gale, kairėje / dešinėje, kad jis tilptų jūsų šaunamiesiems ginklams.

-Apatinėje dalyje esanti užtrauktuko anga gali greitai išpilti surinktas kriaukles, nenusiimant gaudyklės.


4. Gaminio kvalifikacija

Kompaktiški ginklų valymo rinkiniai yra griežtai tikrinami prieš kiekvieną siuntą.


5. Pavyzdys, pristatymas, pristatymas ir patiekimas

-Pavyzdžiai: Galima įsigyti visų rūšių ginklų valymo rinkiniams

-Pristatymo laikas:Standartinis pristatymo laikas: 30-45 dienos;OĮG arba užsakymas su specialiu užsakymu priklauso nuo pavyzdžio patvirtinimo laiko.

-Užsakymo sąlygos: gamyklos standartas, OEM, ODM yra priimtini.

-Mokėjimo sąlygos: 30% TT prieš gamybą, likusieji nuo išsiuntimo datos.TT, LC, paypal, alipay, wechat yra priimtini

-Pristatymo tipai: Priimame FOB, CNF, CIF, DDP…. jūra, oru, greituoju transportu.Mūsų laivybos uostas yra Ningbo uostas, Kinija.

-Gaminio garantija: 1 metai


6.DUK

Q1.Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė? Ar sutinkate su OEM?

Rotchi yra gamintojas, užsiimantis ginklų valymo rinkiniais ir ginklų priežiūra nuo 2013 m. Teikiame OEM ir ODM paslaugas.


Q2. Kokia jūsų pagrindinė rinka?

Šiaurės Amerika, Europa, Rusija, Viduriniai Rytai, Australiaâ € | Ir mūsų produktai turi gerą reputaciją tarp jų.


Q3. Kokia yra pavyzdžio pristatymo data? Ir kaip aš galiu gauti pavyzdį?

1-7 dienos neutraliems poreikiams. Mėginių kaina ir greitasis mokestis gali būti sumokėtas mums PayPal, tt arba kitu patogiu būdu


4 klausimas. Ar jūsų produktas atitinka mūsų standartus? Ar galiu pradžioje atlikti nedidelį bandomąjį užsakymą, kad išbandyčiau rinką?

Taip, mūsų produktai gali išlaikyti testą pagal jūsų reikalavimus. Mes palaikome pirkėjus, kad jie iš pradžių užsisakytų nedidelį kiekį.


Q5.Kaip jūs kontroliuojate kokybę?
Mes turime IQC prieš gamybą ir 100% testavimą prieš pakavimą.


6 klausimas. Kas yra MOQ?

Minimalus užsakymo kiekis yra 100-500 vnt, priklausomai nuo vertės ir dydžio.Žinoma, galime priimti bandomuosius užsakymus nedideliam užsakymo kiekiui.


7 klausimas. Kur yra jūsų gamyklos vieta ir pristatymo uostas?

Mūsų gamykla įsikūrusi Ningbo China.180 km toli nuo Šanchajaus. Artimiausias uostas yra Ningbo, bet galime padaryti ir bet kurį kitąKinijos uostas, pavyzdžiui, Šanchajus, Fudžou, Tiankinas, Šendženas, Guangdžou„Hot Tags“: Šaudymo žalvario gaudyklė, skirta kasečių korpusams pagauti, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pritaikyta, yra sandėlyje, nemokamas pavyzdys, Kinija, kainoraštis

Siųsti užklausą

Susiję produktai