Pistoletų valymo pleistrų laikikliai ir adapteriai 6 pak

Pistoletų valymo pleistrų laikikliai ir adapteriai 6 pak

Pistoletų valymo pleistrų laikikliai ir adapteriai 6 Pack, 6 Pack ginklų valymo pleistrų laikikliai / išpjovos antgaliai ir strypo sujungimo adapteriai, supakuoti į vieną mini dėklą, yra universalus ginklų valymo rinkinys, skirtas visų kalibrų šautuvų šautuvų rankiniams ginklams. Du adapteriai leidžia juos prijungti prie valymo strypų skirtingose ​​sraigtinėse veržlėse. Įdėkite valymo pleistrus per angą, įlašinkite tirpiklio arba pistoleto alyvos, kad išvalytumėte angas.

Informacija apie produktą

Pistoletų valymo pleistrų laikikliai ir adapteriai 6 pak

 

1. Produkto pristatymas

Viename mini dėkle supakuoti 6 komplektų ginklų valymo pleistrų laikikliai/įpjovos antgaliai ir strypo jungiamieji adapteriai yra universalus ginklų valymo rinkinys, skirtas visų kalibrų šautuvų šautuvui. Du adapteriai leidžia juos prijungti prie valymo strypų skirtingose ​​sraigtinėse veržlėse. Įdėkite valymo pleistrus per angą, įlašinkite tirpiklio arba pistoleto alyvos, kad išvalytumėte angas.

 

-4 dydžių plyšiniai ginklų valymo pleistrų laikikliai / antgaliai gali atitikti kalibrus nuo 0,177 cal./4,5 mm iki 12 gabaritų, tinka šautuvams, rankiniams ginklams, šautuvams.


-2 tvirtinimo adapteriai gali padėti prijungti juos prie valymo strypo, jei reikia. Vyras 5-40 iki 8-32 moteris; Vyriški 8-32 iki 5/16-27 moterys yra populiariausi meškerykočių adapteriai rinkoje.

 

-Mini dėklo pakuotę ne tik patogu laikyti ir nešioti, bet ir reguliariai laikyti dalis.

 

-4 pleistrų laikikliai: 4 mm vyriški 5-40, tinka .177-.223 šautuvams; 5 mm yra vyriškos lyties 8-32, tinka .223-.270 cal. šautuvai; 6mm vyriškuose 5-40 ,tinka šautuvams .270-.357cal, rankiniams ginklams .357-.45cal.; 8 mm yra vyriškas 5/16-24, tinka visiems šautuvų matuokliams ir pistoletams nuo 0,357 cal. ir aukštyn.

 

-OEM ir ODM yra priimtini.2. Gaminio kvalifikacija


3. Pavyzdys, pristatymas, pristatymas ir patiekimas

-Pavyzdžiai: Galima įsigyti visų rūšių ginklų valymo rinkiniams

-Pristatymo laikas:Standartinis pristatymo laikas: 30-45 dienos;OĮG arba užsakymas su specialiu užsakymu priklauso nuo pavyzdžio patvirtinimo laiko.

-Užsakymo sąlygos: gamyklos standartas, OEM, ODM yra priimtini.

-Mokėjimo sąlygos: 30% TT prieš gamybą, likusieji nuo išsiuntimo datos.TT, LC, paypal, alipay, wechat yra priimtini

-Pristatymo tipai: Priimame FOB, CNF, CIF, DDP…. jūra, oru, greituoju transportu.Mūsų laivybos uostas yra Ningbo uostas, Kinija.

-Gaminio garantija: 1 metai


4.DUK

Q1.Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė? Ar sutinkate su OEM?

Rotchi yra gamintojas, užsiimantis ginklų valymo rinkiniais ir ginklų priežiūra nuo 2013 m. Teikiame OEM ir ODM paslaugas.


Q2. Kokia jūsų pagrindinė rinka?

Šiaurės Amerika, Europa, Rusija, Viduriniai Rytai, Australiaâ € | Ir mūsų produktai turi gerą reputaciją tarp jų.


Q3. Kokia yra pavyzdžio pristatymo data? Ir kaip aš galiu gauti pavyzdį?

1-7 dienos neutraliems poreikiams. Mėginių kaina ir greitasis mokestis gali būti sumokėtas mums PayPal, tt arba kitu patogiu būdu


4 klausimas. Ar jūsų produktas atitinka mūsų standartus? Ar galiu pradžioje atlikti nedidelį bandomąjį užsakymą, kad išbandyčiau rinką?

Taip, mūsų produktai gali išlaikyti testą pagal jūsų reikalavimus. Mes palaikome pirkėjus, kad jie iš pradžių užsisakytų nedidelį kiekį.


Q5.Kaip jūs kontroliuojate kokybę?
Mes turime IQC prieš gamybą ir 100% testavimą prieš pakavimą.


6 klausimas. Kas yra MOQ?

Minimalus užsakymo kiekis yra 100-500 vnt, priklausomai nuo vertės ir dydžio.Žinoma, mes galime priimti bandomuosius užsakymus nedideliam užsakymo kiekiui.


7 klausimas. Kur yra jūsų gamyklos vieta ir pristatymo uostas?

Mūsų gamykla įsikūrusi Ningbo China.180 km toli nuo Šanchajaus. Artimiausias uostas yra Ningbo, bet galime padaryti ir bet kurį kitąKinijos uostas, pavyzdžiui, Šanchajus, Fudžou, Tiankinas, Šendženas, Guangdžou„Hot Tags“: Pistoletų valymo pleistrų laikikliai ir adapteriai 6 pakuotė, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pritaikyta, yra sandėlyje, nemokamas pavyzdys, Kinija, kainoraštis

Siųsti užklausą

Susiję produktai