Pistoletų valymo angų gyvatės virvių daugiasluoksnis derinys

Pistoletų valymo angų gyvatės virvių daugiasluoksnis derinys

Pistoletų valymo šulinių gyvatės virvių daugiasluoksnis derinys, šis daugiasluoksnis cilindras sudarytas iš kelių įvairaus kalibro vamzdžių valymo virvių. Tai patogu laikyti ir surinkti. Vidinė šerdis gali būti naudojama ne tik kaip virvės vyniojimo šerdis, bet ir kaip traukimo rankena. Tokią cilindrinę pakuotę rasti lengviau nei vieną pakuotę. Dizainas yra patentuotas Rotchi.

Informacija apie produktą

Pistoletų valymo angų gyvatės virvių daugiasluoksnis derinys

 

1. Produkto pristatymas

-Šis daugiasluoksnis cilindras sudarytas iš kelių įvairaus kalibro angų valymo virvių. Tai patogu laikyti ir surinkti. Vidinė šerdis gali būti naudojama ne tik kaip virvės vyniojimo šerdis, bet ir kaip traukimo rankena. Tokią cilindrinę pakuotę rasti lengviau nei vieną pakuotę. Dizainas yra patentuotas Rotchi.

 

-Keletas virvių gali būti sujungtos į cilindrą (mažiau nei 10 sluoksnių, siūloma), Patogu laikyti ir surinkti, pavyzdžiui, galite įdėti į ginklų seifą ar automobilio parduotuvės spintelę.

 

-Kiekvieną sluoksnį galima atsukti atskirai, kad būtų galima naudoti, kitų sluoksnių atsukti nereikia, jei naudojate tik vieną lyną.

 

-Vidinė šerdis gali būti naudojama ne tik kaip vidinė šerdis virvei vynioti, bet ir kaip traukimo rankena valant šaunamuosius ginklus. Palyginti su virvės laikymu rutulyje, virvę sunkiau surišti, jei ji vyniojasi aplink šerdį.

 

-Nuo galo iki galo dizainas sutaupo kiekvieną kartą tiekiant virvę. Pridedama nuo mazgų besisukanti veržlė.

 

-Pistoleto valymo virvės susiūtos tvirtai, nesunku nutrūkti; Sintetinio pluošto lynas su įmontuotu šepečiu gali greitai ir efektyviai išvalyti angą. Kalibro numeris lazeriu atspausdintas ant kiekvienos galinės veržlės. Virves galima plauti pakartotiniam naudojimui.
4. Gaminio kvalifikacija


5. Pavyzdys, pristatymas, pristatymas ir patiekimas

-Pavyzdžiai: Galima įsigyti visų rūšių ginklų valymo rinkiniams

-Pristatymo laikas:Standartinis pristatymo laikas: 30-45 dienos;OĮG arba užsakymas su specialiu užsakymu priklauso nuo pavyzdžio patvirtinimo laiko.

-Užsakymo sąlygos: gamyklos standartas, OEM, ODM yra priimtini.

-Mokėjimo sąlygos: 30% TT prieš gamybą, likusieji nuo išsiuntimo datos.TT, LC, Paypal, alipay, wechat yra priimtini

-Pristatymo tipai: Priimame FOB, CNF, CIF, DDP…. jūra, oru, greituoju transportu.Mūsų laivybos uostas yra Ningbo uostas, Kinija.

-Gaminio garantija: 1 metai

 

6.DUK

Q1.Ar esate gamintojas ar prekybos įmonė? Ar sutinkate su OEM?

Rotchi yra gamintojas, užsiimantis ginklų valymo rinkiniais ir ginklų priežiūra nuo 2013 m. Teikiame OEM ir ODM paslaugas.


Q2. Kokia jūsų pagrindinė rinka?

Šiaurės Amerika, Europa, Rusija, Viduriniai Rytai, Australiaâ € | Ir mūsų produktai turi gerą reputaciją tarp jų.


Q3. Kokia yra pavyzdžio pristatymo data? Ir kaip aš galiu gauti pavyzdį?

1-7 dienos neutraliems poreikiams. Mėginių kaina ir greitasis mokestis gali būti sumokėtas mums Paypal, TT arba kitu patogiu būdu


4 klausimas. Ar jūsų produktas atitinka mūsų standartus? Ar galiu pradžioje atlikti nedidelį bandomąjį užsakymą, kad išbandyčiau rinką?

Taip, mūsų produktai gali išlaikyti testą pagal jūsų reikalavimus. Mes palaikome pirkėjus, kad jie iš pradžių užsisakytų nedidelį kiekį.


Q5.Kaip jūs kontroliuojate kokybę?
Mes turime IQC prieš gamybą ir 100% testavimą prieš pakavimą.


6 klausimas. Kas yra MOQ?

Minimalus užsakymo kiekis yra 100-500 vnt, priklausomai nuo vertės ir dydžio.Žinoma, galime priimti bandomuosius užsakymus nedideliam užsakymo kiekiui.


7 klausimas. Kur yra jūsų gamyklos vieta ir pristatymo uostas?

Mūsų gamykla įsikūrusi Ningbo China.180 km toli nuo Šanchajaus. Artimiausias uostas yra Ningbo, bet galime padaryti ir bet kurį kitąKinijos uostas, pavyzdžiui, Šanchajus, Fudžou, Tiankinas, Šendženas, Guangdžou„Hot Tags“: Pistoletų valymo angų gyvatės lynų daugiasluoksnis derinys, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba, pritaikyti, yra sandėlyje, nemokamas pavyzdys, Kinija, kainoraštis

Siųsti užklausą

Susiję produktai